The Gibson Ξενοδοχείο

  • Wi-Fi

Το The Gibson Ξενοδοχείο Λονδίνο βρίσκεται κοντά σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης και περίπου 6 χλμ. από την Πλατεία Τραφάλγκαρ.

Το The Half Moon σερβίρει πιάτα βρετανικής κουζίνας και απέχει περίπου 1 χλμ. από το ξενοδοχείο.

Αυτός ο ξενώνας απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τη Γέφυρα του Λονδίνου και 950 μέτρα από σιδηροδρομικό σταθμό London Whitechapel. Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε φυσικά αξιοθέατα όπως το Queen Elizabeth Olympic Park (3 χλμ. ) Και το Παρατηρητήριο Sky Garden (2 χλμ. ). Ο Καθεδρικός Ναός Αγίου Παύλου βρίσκεται περίπου 3,1 χλμ. από το Gibson Ξενοδοχείο. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται κοντά στον σταθμό του υπόγειου σιδηρόδρομου Whitechapel και σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near The Gibson Ξενοδοχείο Λονδίνο
City Beautiful Single Bedroom
Τιμή μόνο για κινητά

City Beautiful Single Bedroom

5.4
Αξιοπρεπές 8 σχόλια
159 μ από το κατάλυμα
USD 47 USD 42
ανά νύχτα
London Large Balcony Room
Τιμή μόνο για κινητά

London Large Balcony Room

4.6
Αξιοπρεπές 15 σχόλια
159 μ από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
Modern London Double Bedroom
Τιμή μόνο για κινητά

Modern London Double Bedroom

6.8
Ευχάριστο 17 σχόλια
159 μ από το κατάλυμα
USD 86 USD 77
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    London Liverpool Street
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά σε τo The Gibson Ξενοδοχείο;
      Τo The Gibson Ξενοδοχείο είναι 20 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο Λονδίνο Σίτι.
    • Έχει γραφείο στα δωμάτια του τo The Gibson Ξενοδοχείο;
      Σε μερικά δωμάτια του τo The Gibson Ξενοδοχείο έχει γραφείο εργασίας.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    London Liverpool Street
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    The Gibson Ξενοδοχείο Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο